Szanowni Państwo,

Jesteśmy biurem rachunkowym, które działa na rynku od 1993 roku, w wyniku przekształcenia od 2007r. funkcjonujemy jako spółka z o.o.

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje potwierdzone przez Ministra Finansów - Licencje Nr 18991/00 oraz 19584/2007 uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, co gwarantuje Państwu merytoryczne i finansowe bezpieczeństwo.

Profesjonalizm, rzetelność, dokładność i przemiła obsługa to już nie jedyne walory naszej firmy. Rozumiemy przedsiębiorców i znamy ich oczekiwania dlatego wprowadziliśmy dla naszych klientów w ramach współpracy, bezpłatny dostęp on-line do informacji o rozliczeniach podatkowych Państwa firmy.

Dane Waszej firmy, które podajemy do wyłącznego wglądu Państwa pozwolą monitorować Wam sytuację bieżącą i archiwalną firmy. Znajdziecie tam Państwo m.in.kwoty podatków i składek ZUS oraz zestawienie informacji o dochodzie i podatku VAT, dzięki czemu możecie sprawdzać te informacje o każdej dogodnej dla Państwa porze, poprzez logowanie do strefy klienta. Więcej...

Współpraca z B&B Konsulting sp. z o.o. to szereg zalet dla naszych klientów:

  • zawieramy partnerską umową o współpracy (okres wypowiedzenia wynosi jeden miesiąc);
  • rozliczenia roczne robimy bez dodatkowych opłat – rozliczymy także Twojego małżonka zupełnie gratis,
  • posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej,
  • pracujemy na oprogramowaniu komputerowym zgodnym z wymogami Ministerstwa Finansów,
  • zapewniamy pełną dyskrecję, w naszym fachu obowiązuje całkowita tajemnica zawodowa, składamy za Państwa wymagane deklaracje w urzędzie skarbowym i zakładzie ubezpieczeń społecznych,
  • doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i zminimalizować koszty,
  • gwarantujemy stały dostępu do fachowej pomocy.